Detail info
Close

Milena má problém (Š. Vaculíková)

KŘIŽANSKÉ LÉTO
Milena má problém (Š. Vaculíková)

Datum: 5. září 2024
Místo: Multifunkční centrum Křižany
Adresa: Amfiteátr, Křižany 1 , Křižany

Vstupenky

čtvrtek
5
zář. 2024
19:00
Milena má problém (Š. Vaculíková)

Informace o akci

KŘIŽANSKÉ LÉTO 2024 NA TICKETPORTAL.CZ

ŠÁRKA VACULÍKOVÁ A APOLENA VACKOVÁ: MILENA MÁ PROBLÉM
Režie Šárka Vaculíková a Apolena Vacková
Dramaturgie Šárka Vaculíková a Apolena Vacková
Hraje
Šárka Krausová (Vaculíková)

Hravé, dravé, ale i vážné a především vtipné představení. Všem ženám před svatbou, po svatbě, s dětmi i bez nich, všem mužům (těm co doma uklízí i těm, co neuklízí)… Všem, co se chtějí zkrátka pobavit nad pravdivostí života. Jak řekl totiž Oscar Wilde: "Život je příliš důležitý na to, abychom ho brali vážně."
Čtyři hlasy, čtyři ženy, čtyři životní zkušenosti a jedna nevěsta v den svatby. Co všechno může v jedné vteřině nevěstě problesknout hlavou, než řekne své "ano"? A nezmění to nějak její rozhodnutí? Co když řekne nakonec "ne"? Jak se mladá dívka vypořádá s ženskou úlohou v manželství? Být vdanou ženou… ženou v domácnosti! Vařit, prát, žehlit, uklízet, mýt podlahy, mýt záchod?! Opravdu tohle chce? Ještě se může rozhodnout jinak!
Zkrátka, Milena se vdává a vše se zdá být jiné, než si představovala…
Délka představení 60 minut, bez přestávky

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Další info:

slevy v předprodeji NE / bezbariérový přístup NE / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P NE

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top